Asiantuntijamme palvelevat sinua kaikkialla Suomessa.

Palvelunumerostamme 0 100 200 300 saat asiantuntijan avuksi arkisin klo 8 – 17.

Asiantuntijamme palvelevat parhaan valmennusratkaisun valinnassa ja toteutuksessa.

Tutor Verkkovalmennus on käytettävissä 24/7 .

 

 Suorat numerot:

 

Reino Hakaoja

Toimitusjohtaja

reino.hakaoja@tutoring.fi 
+358 40 7412 482

----------------------------------------------

 

 

Joni Hakaoja

Kehitysjohtaja

joni.hakaoja@tutoring.fi 
+358 40 089 4993
----------------------------------------------


Myynnin yhteystiedot:



Marja-Leena Jaala

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

marja-leena.jaala@tutoring.fi
+358 400 808 815
--------------------------------------------

 
Jaana Tiainen

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

jaana.tiainen@tutoring.fi
 358 400 677 588
--------------------------------------------

 

Anastasia Alimoff

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

anastasia.alimoff@tutoring.fi
+358 50 336 7174

--------------------------------------------

Susanna Jaarola

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

susanna.jaarola@tutoring.fi
+358 400 422 923

--------------------------------------------

Niko Perälä

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

niko.perala@tutoring.fi
+358 50 411 5118

--------------------------------------------

Miia Kulhelm

Palvelupäällikkö

Verkkovalmennukset ja projektit
Office 365

miia.kulhelm@tutoring.fi
+358 40 551 8727

--------------------------------------------

 

Verkkovalmentajat

 
 

Enja Ikäheimo

Verkkovalmentaja
Office 365 asiantuntija
omaopettaja.enja@tutoring.fi

--------------------------------------------

 


  

Pekka Päärnilä

Verkkovalmentaja
Office 365 asiantuntija
omaopettaja.pekka@tutoring.fi